Team

Cecile Röst : Eigenaar MoVeS Manuele en Fysiotherapie

Cecile Röst

cecile@praktijkmoves.nl

Eigenaar MoVeS Manuele en Fysiotherapie

Aanwezig: maandag-, dinsdag- en donderdagavond

  • Orthopedisch Manueel Therapeut
  • Kindermanueeltherapeut
  • Klinisch Epidemioloog (MSc)
  • Auteur  van “Bekkenpijn tijdens en na de zwangerschap”
  • Auteur van “Help, een druk kind!”
  • Docent PostHBO (NCOI)
  • App ontwikkelaar “Rost Moves Mamas”
Machteld Schaap : Eigenaar MoVeS Manuele en Fysiotherapie

Machteld Schaap

machteld@praktijkmoves.nl

Eigenaar MoVeS Manuele en Fysiotherapie

Afwezig: april t/m juli 2018

  • Orthopedisch Manueel Therapeut
  • Kinderorthopedie
  • Docent PostHBO (NCOI)
  • Dry Needling
  • Bekkenproblematiek
  • Medical Taping
  • Coccygodynie (behandeling van de stuit)
Petra Reifenrath :

Petra Reifenrath

petra@praktijkmoves.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

  • Fysiotherapeut
  • Oedeemtherapeut
  • Sensorische integratie
  • Manuele Triggerpointtherapie
  • Therapie aan huis (op verwijzing)
  • Bekkenproblematiek
  • Coccygodynie (behandeling van de stuit)
  • Ontspanningsmassage
  • Dry Needling
Anna van Dijk :

Anna van Dijk

anna@praktijkmoves.nl

Aanwezig: donderdagavond, vrijdag en zaterdag

  • Fysiotherapeut
  • International Master Adapted Physical Activity (MSc)
  • Docent PostHBO (NCOI)
  • Medical Taping
  • Coccygodynie (behandeling van de stuit)
  • Bekkenproblematiek
  • Dry Needling
Jesse van Mil :

Jesse van Mil

jesse@praktijkmoves.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

  • Fysiotherapeut
  • Bekkenproblematiek
  • Dry Needling
  • Coccygodynie (behandeling van de stuit)
  • Therapie aan huis (op verwijzing)
  • Contactpersoon Rijnland Heup Knie Netwerk
Samira van Unnik :

Samira van Unnik

samira@praktijkmoves.nl

Aanwezig: dinsdagmiddag en vrijdag

  • Fysiotherapeut
  • Kinderfysiotherapeut i.o.
  • Chronische pijnklachten (Adelante)
  • Bekkenproblemen zwangerschap en na bevalling
  • Ruime ervaring in begeleiden van kinderen met gedrags- en ontwikkelingsstoornissen
  • Fysio en Fit dinsdagavond
Miriam Hockx :

Miriam Hockx

miriam@mickx.fit

Aanwezig: dinsdagmiddag en donderdag

  • Sportfysiotherapeut (MPt)
  • Trainen tijdens en na zwangerschap (YVLO-ZwangerFit® t/c)
  • Diastaseproblematiek (voorzitter stichting DiastaseNetwerk NL)
  • Bekkenproblematiek
  • Docent cursus "Bekkenpijn tijdens en na de zwangerschap"
Elske Hoogendoorn :

Elske Hoogendoorn

Aanwezig: maandagmiddag en donderdag

  • Fysiotherapeut
  • Manueel therapeut
  • Medical Taping
  • Bekkenproblematiek
Lucie van Berge Henegouwen :

Lucie van Berge Henegouwen

lucie@praktijkmoves.nl

Aanwezig: zaterdagochtend

  • Fysiotherapeut (i.o.)
  • Fysio & Fit zaterdagochtend
Sylvia Colijn :

Sylvia Colijn

Aanwezig: vrijdagochtend

  • Administratief medewerker